Japonya'da bir restoranda çalışarak hesabı ödeyebilirsiniz


Gıda gibi temel bir ihtiyaç, bazı bölgelerde birçok insan için lüks olabilir. Ne yazık ki, herkesin masada bir tabağı olamayabiliyor, çünkü bugün toplumsal eşitsizlik tüm dünyada çok belirgin bir hal aldı.Genç bir girişimci bu yüzden, dükkânında yediğinizi-içtiğinizi ödeme gücünüz yok ise, lokantasında çalışabilir, yerleri süpürür, bulaşık yıkar ya da garsonluk yaparak borcunuzu ödeyebileceğiniz bir sistem geliştirmiş. Bu da, gücü olmayan daha fazla insanın bir tabak yemek yiyebileceği anlamına gelir."İnsanlar hesabı ödemek için çalışıyor"

Kobayashi adındaki kişi, burayı, ziyaret eden herkesin parası olup olmadığına bakılmaksızın hoş karşılanacağı niyeti ile açtı. İşletme, sadece 12 kişiye hizmet verme kapasitesine sahip. Ekstra yardım, yaptığı iş ile ödeme yapan insanlardan geliyor."Küçük alan nedeniyle insanlar girmek için sıraya giriyor”

Şüphesiz, iyi bir yemek ruhu rahatlatır, mideyi ve kalbi mutlu eder. İşte bu yüzden Kobayashi, Japonya'daki birçok genç insanın saygısını ve hayranlığını kazanmıştır. Umarız dünyada daha fazla insan bu gibi örneklerini takip eder.

Japonya'da bir restoranda çalışarak hesabı ödeyebilirsiniz Japonya'da bir restoranda çalışarak hesabı ödeyebilirsiniz Reviewed by Kaan on Nisan 28, 2018 Rating: 5

Post AD

home ads