Maaşını beğenmeyen postacının evinden 400 kilo posta çıktı

İtalya’nın Torino kentinde, eski bir postacının evinde 400 kilo ağırlığında dağıtılmamış posta bulundu. 2017 yılında işi bırakan ve adı açıklanmayan postacı, maaşının düşük olması nedeniyle postaları teslim etmediğini söyledi.Polisin yoldaki rutin kontrolünde durdurulan postacının arabasında 20 santimetrelik bir bıçakla, 70 adet mektup bulundu. İşlerin yolunda olmadığını anlayan polis ekipleri, ev aramasında 40 kutu daha dağıtılmamış, kredi kartı ekstreleri, faturalar ve özel mektuplar buldu.
“Maaşım iyi değildi, o yüzden işi bıraktım” diyen postacı ‘hırsızlık’, ‘iletişimi engellemek’ ve ‘silah taşımak’la suçlanıyor.
Geçen yıl da 56 yaşındaki bir eski postacının, Vicenza kentindeki evinde 500 kilogram ağırlığında, 2013 yılında ise Sardunya Adası’ndaki bir eski postacıda dört yıl boyunca dağıtılmayan 400 kilo ağırlığında postaya rastlanmıştı.
Kaynak : The Guardian

Maaşını beğenmeyen postacının evinden 400 kilo posta çıktı Maaşını beğenmeyen postacının evinden 400 kilo posta çıktı Reviewed by Kaan on Nisan 16, 2018 Rating: 5

Post AD

home ads