Pablo Escobar'ın kızı şu an nerede?


Escobarın 1993 'teki ölümünden bu yana, aile kızını toplumdan gizlemek için elinden geleni yaptı.Medellin Karteli ile ilgili hikayeler her zaman büyük beklentiler yaratıyor. Sadece onun kanlı ve suçlu tarafı değil, ‘Pablo Emilio Escobar Gaviria`nın aile hayatına ve aile bireylerine de fazlasıyla ilgisi var.

Manuela Escobar, Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar kızı. Son hali, yıllar sonra ilk kez sokakta yürürken Buenos Aires Arjantin’de görüntülendi.


People dergisi, yüzü medya tarafından bilinmeyen 34 yaşındaki kadının fotoğraflarını özel olarak ortaya koydu.

Başka bir fotoğrafta ise, annesi María Victoria Henao'yu görebilirsiniz.


Kolombiyalı uyuşturucu patronunun 1993’teki ölümünden beri, Manuela hakkındaki mevcut tek bilgi Arjantin'de yaşadığı ve adı idi.

Escobar Gaviria'nın ölümünden sonra ailesi Arjantin'e sığındı, soyadlarını Marroquín Santos olarak değiştirdi ve yeni bir hayata başladı. Her ne kadar kardeşi Juan Pablo her zaman ulusal ve uluslararası medyanın odağında olsa da, Manuela hakkında çok az şey biliniyordu.

Pablo Escobar'ın kızına olan aşkı, “La Manuela” diye adlandırdığı Medellín eteklerinde çok büyük bir çiftlik satın almaya karar vermesinden de bilinmektedir.

Pablo Escobar'ın kızı şu an nerede? Pablo Escobar'ın kızı şu an nerede? Reviewed by Kaan on Nisan 28, 2018 Rating: 5

Post AD

home ads