Fanatiklikte son nokta : Tuttuğu takımın formasını vücuduna dövme yaptırdı!


Fanatik futbol taraftarlarının sevdikleri takımları onurlandırmak için bazı çılgın şeyler yaptığını herkes bilir, ama bugüne kadar kendi takımının formasını vücuduna kalıç dövme yaptıran ile ilk defa karşılaşmış olabiliriz. Rio de Janeiro'dan 33 yaşındaki José Maurício dos Anjos adlı kişi, Brezilyalı futbol kulübü Flamengo'nun için bunu gerçekleştirdi.Bir dövme sanatçısı, bir yıl boyunca, 32 seansta 90 saatlik çalışma yaptı. Çizgili siyah ve kırmızı formanın, kulübün sol göğüs amblemini ve sırtında 10 numara forma ile dövmeyi tamamlandı.


33 yaşındaki, çılgın taraftar bu süreci de Instagram hesabı üzerinden sürecin fotoğraflarını düzenli olarak paylaştı.
José Maurício Globo'ya yaptığı açıklamada “Flamengo'ya olan tutkum çocukluktan geliyor. Babam da takımın büyük bir hayranıydı ve bana her zaman formaları ve oyuncakları getirirdi. Her zaman böyle bir saygı göstermeyi hayal ettim. Bugün, vücudumun % 40'ı Flamengo'nun renkleriyle dövüldü, ”dedi.

Ayrıca Instagram hesabı üzerinden kulübü önemli futbolcularıyla da çekilmiş fotoğraflarını paylaştı.Instagram'da 25.000 takipçisi ile çılgın adam Flamengo taraftarı arasında oldukça popüler görünüyor.

Fanatiklikte son nokta : Tuttuğu takımın formasını vücuduna dövme yaptırdı! Fanatiklikte son nokta : Tuttuğu takımın formasını vücuduna dövme yaptırdı! Reviewed by Kaan on Nisan 26, 2018 Rating: 5

Post AD

home ads