Birbirinden büyüleyeci ve eşsiz 8 ağaç eviAğaç evi özellikle çocuklar için, dünyanın en lüks oyun alanı olabilir. Yetişkinler için ise, kafa dinlemek ya da çalışma alanı olarak kullanılabilir.

Bazı ağaç evleri zaten doğal olarak büyüleyici şekillere sahiptir. 

Belli bir dekorasyon ya da bir cila lüks bir otel bile olurdu. Özellikle kanepe veya yatak gibi rahat eşyalar ile donatılmışsa.

Bu ağaç evleri ise gerçekten insanın bir ağaç evim olsa keşke dedirtecek cinsten;


1.Dev kuş yuvası şeklinde ağaç evi.2.Renkli ağaç evi. Bu ağaç evi, Çin'in Chongqing şehrinde yapıldı. Bu eşsiz binada üç kat vardır. Her kat canlı bir boya rengine sahiptir. Ağaç ev, zemin seviyesinden 12 metre yükseklikte yer almaktadır.3.Cam ağaç evi. Glass tree house veya Mirrorcube İsveç'te bulunmaktadır. Bu ağaç ev camdan yapılmıştır. Mirrorcube bir ormanın ortasında ve ağaçlarla kamufle edilmiş gibi.4.Bu boru şeklindeki ağaç evi, Güney Afrika'nın Cape Town bölgesinde yer almaktadır. Ağaç evi, ormanın panoramik görüntüsünü veren bir boşluk ile ahşap yapıdan yapılmıştır.5.Bu ağaç evi, Anhui, Çin’de yer almaktadır. Ağaç evi bir düzenleme kutusu şeklinde şekilleniyor. Loş ışıklar bu ağaç evini daha çarpıcı hale getiriyor.6.Bu ağaç ev Qiyun ormanı, Çin’in Anhui şehrinde bulunmaktadır. İlk bakışta bu ağaç evi dev bir kuş yuvasına benziyor. Ağaç evi, ışığın girmesi için aralıklı olan ahşap düzenlemeden yapılmıştır. İçeride rahat bir kanepe ve yatak bulunuyor.7.Bu ağaç evi İngiltere'de yer almaktadır. Şekil tipik bir İngiliz kalesi gibi. Ağaç evler birbirine halatlar ile bağlantılı.8. Bu ağaç ev Kanada'da bulunur. Şekil, bir top veya bir gözü andırıyor. Dışarıdaki manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz cam bir pencere de bulunuyor.Birbirinden büyüleyeci ve eşsiz 8 ağaç evi Birbirinden büyüleyeci ve eşsiz 8 ağaç evi Reviewed by Kaan on Mayıs 10, 2018 Rating: 5

Post AD

home ads